1633
358180

VASER, ett par, porslin. Sen Qing dynastin (1644-1912), med Qianlong sigillmärke.

Utropspris
35 000 - 40 000 SEK
3 050 - 3 490 EUR
3 190 - 3 650 USD
Klubbat pris
36 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Balusterformade med djurhuvudhänklar, dekor i relief, förgyllning. Höjd 12,5 cm.

Slitage. Träställ medföljer. (2)