1637
462193

FAT, porslin. Kina, troligen Republik, 1900-tal med Qianlong fyra karaktärers märke i rött.

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
380 - 569 EUR
434 - 651 USD
Klubbat pris
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Dekor i famille rose med figurscen. Diameter 35 cm.

Obetydligt slitage.