1644
464824

VAS, porslin. Qing dynastin, Kanton, 1800-tal.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
581 - 775 EUR
665 - 887 USD
Klubbat pris
18 000 SEK

Dekor av figurala tempelmotiv i famille rosefärger. Höjd 32 cm.

Slitage.