175
461575

Peder Mork Mönsted

(Danmark, 1859-1941)
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
5 230 - 6 980 EUR
5 470 - 7 300 USD
Klubbat pris
48 000 SEK
Peder Mork Mönsted
(Danmark, 1859-1941)

Landskap med å

Signerad P. Mönsted och daterad Füghvad 1929. Duk 52,5 x 38,5 cm.