20A
474269
Prins Eugen
(1865-1947)

"Båthamnen, Waldemarsudde"

Signerad Eugen. A tergo signerad Eugen och daterad "omkr. 1930". Papp-pannå 24 x 34,5 cm.

Utropspris:

30 000 - 40 000 SEK

3 417 - 4 556 EUR

Klubbat pris:
55 000 SEK
Kontakta specialist
Pedro Westerdahl
Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal
+46 (0)8 614 08 05