28
464655

Henrik Nordenberg

(Sverige-Tyskland, 1857-1928)
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 910 - 2 390 EUR
2 170 - 2 710 USD
Klubbat pris
65 000 SEK
Henrik Nordenberg
(Sverige-Tyskland, 1857-1928)

Ateljéinteriör

Signerad Henrik Nordenberg och daterad Dorf. -91. Duk 56 x 39,5 cm.