464655

28. HENRIK NORDENBERG, Ateljéinteriör.

Signerad Henrik Nordenberg och daterad Dorf. -91. Duk 56 x 39,5 cm.

Följerätt
Nej
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK/2 277 - 2 847 EUR
Slutpris (inkl. köparprovision)
79 625 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Pedro Westerdahl

Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal

+46 8-614 08 05
pedro.westerdahl@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto