357
445370

BYRÅ, av Johan Hugo Fürloh (mästare i Stockholm 1724-1745). Senbarock.

Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
3 530 - 4 410 EUR
3 680 - 4 600 USD
Klubbat pris
25 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Fanerad med valnöt och jakaranda. Beslag av mässing. Tre lådor. Signerad på ryggen med brännstämpel JHF. Längd 130, bredd 66, höjd 86 cm. Nyckel medföljer.

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

202. Terry O'Neill, "Roman Polanski and Sharon Tate", 1968.
Utropspris
40 000 - 60 000 SEK
Budhistorik
24 000

ditt bud
22 000

ditt bud
Aktuellt bud:
24 000 SEK