410
455868

KONSOLBORD. Sengustavianskt, omkring år 1800.

Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 310 - 1 750 EUR
1 380 - 1 840 USD
Klubbat pris
15 000 SEK

Förgyllt och bronserat. Skiva av vit marmor. Spiralvridna ben. Dekor av pastellage. Längd 97, bredd 50, höjd 81,5 cm.

Slitage.