418
473209

SOFFA. Sengustaviansk, 1800-talets början.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 050 - 1 310 EUR
1 110 - 1 380 USD
Klubbat pris
22 000 SEK

Vitmålad och bronserad. Dekor av bladsnitt, gavlar med lejonmaskaroner och tassfötter. Längd 153, höjd 89,5 cm.

Omarbetad, lagningar.