465
471388

SPEGEL. Stockholmsarbete, 1700-talets andra hälft. Rokoko.

Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
1 430 - 1 720 EUR
1 630 - 1 950 USD
Klubbat pris
24 000 SEK

Förgylld och bronserad. Dekor av rocailler och akantusblad. Höjd 107, bredd 46 cm.