503
456168

KANDELABRAR, för två ljus, ett par. Empire, 1800-talets början.

Utropspris
10 000 - 15 000 SEK
872 - 1 310 EUR
912 - 1 370 USD
Klubbat pris
16 000 SEK

Förgylld och mörkpatinerad brons. Mans- resp. kvinnofigur uppbärande ljusarmar. Höjd 44,5 cm.