511
470437

LJUSSTAKAR, ett par. Frankrike, 1700-talets mitt. Rokoko.

Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
3 490 - 4 360 EUR
3 650 - 4 560 USD
Klubbat pris

Förgylld brons. Rund profilerad fot. Balusterformat skaft. Dekor av musselformationer och festoner. Höjd 27 cm.