566
381004

SKÅL PÅ FOT. Älvdalen, 1800-talets början. Empire.

Utropspris
18 000 - 20 000 SEK
1 710 - 1 900 EUR
1 950 - 2 170 USD
Klubbat pris
12 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Blybergs- och Rännåsporfyr. Höjd 21, diameter 27 cm.

Spricka, nagg.

Proveniens

Esbjörn Kronbergs samling.