572
380889

SMÖRASK MED LOCK. Empire, 1800-talets början.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
764 - 955 EUR
868 - 1 090 USD
Klubbat pris
8 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Svart sten. Fasetterad. Knopp av förgylld mässing. Diameter 12,5 cm.

Sprickor, senare knopp.

Proveniens

Esbjörn Kronbergs samling.