679
454455

VINGLAS, sex stycken. 1700-tal.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
727 - 908 EUR
773 - 966 USD
Klubbat pris
11 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Graverad dekor av bokstaven L under adlig krona. Äldre ask medföljer. Höjd 15,5 cm.

Ett ben med lagning. (6)

Proveniens

The Swedish Noble family Lagerhjelm.

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

17. Byrå, av Nils Petter Stenström (mästare i Stockholm 1782 - 90), Gustaviansk.
Utropspris
150 000 - 200 000 SEK
Budhistorik
130 000

ditt bud
125 000

ditt bud
120 000

ditt bud
115 000

ditt bud
110 000

ditt bud
Aktuellt bud:
130 000 SEK