703
453731

MATTALLRIKAR, tio stycken, porslin. "Flora Danica", Kungl Dansk, Danmark, 1900-tal.

Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 420 - 1 900 EUR
1 630 - 2 170 USD
Klubbat pris
25 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Dekor som föregående. Modellnummer 3549. Diameter 25,5 cm.

Obet slitage. (10)