719
435129

TUMLARE, 2 st samt VODKAKOPPAR, 2 st, Moskva 1700-talets andra hälft.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 050 - 1 310 EUR
1 110 - 1 380 USD
Klubbat pris
18 000 SEK

Delvis förgyllda, graverad dekor av rocailler och en med nävermönster. Höjd 3,5-4 cm, total vikt 158 gram. (4)