90
438561

Oscar Björck

(Sverige, 1860-1929)
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 870 - 3 820 EUR
3 250 - 4 340 USD
Klubbat pris
26 000 SEK
Oscar Björck
(Sverige, 1860-1929)

Läsande barn

Signerad Oscar Björck. Duk 46 x 32,5 cm.

Proveniens

Privatsamling.