915
474524

RING, 18k vitguld med obehandlad tanzanit ca3.74ct samt briljantslipade diamanter tot ca1.75ct. Signerad Max Prus.

Utropspris
30 000 - 35 000 SEK
2 870 - 3 350 EUR
3 250 - 3 790 USD
Klubbat pris

Storlek 18/56. Cert från GRS.

Obetydligt slitage.