925
448453

BROSCH/HÄNGE, platina med safirer och diamanter totalt ca 3.00 ct. Circa 1950-tal,

Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
3 530 - 4 410 EUR
3 680 - 4 600 USD
Klubbat pris

I form av en blomsterbukett. Längd 55 mm.

Bruksslitage.