164
510737

Yrjö Edelmann

(Sverige, 1941-2016)
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
5 400 - 7 190 EUR
5 690 - 7 590 USD
Klubbat pris
100 000 SEK

Yrjö Edelmann
(Sverige, 1941-2016)

"Under certain circumstances”

Signerad Yrjö Edelmann och daterad 2012. Duk 100,5 x 87,5 cm.

Formgivare