189
507830

Jens-Flemming Sørensen

(Danmark, 1933-2017)
Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
1 420 - 1 710 EUR
1 630 - 1 950 USD
Klubbat pris

Jens-Flemming Sørensen
(Danmark, 1933-2017)

JENS FLEMING SÖRENSEN. Brons. Höjd 13 cm.

Utan titel. Höjd 13 cm,

Obetydligt slitage.
Mörkpatinerad brons.
Höjd 13, längd 23 och bredd 12 cm.

Proveniens

Inköpt av nuvarande ägare i Köpenhamn på 1960-talet.