356
470885

Walasse Ting

(1929-2010)
Utropspris
100 000 - 150 000 SEK
8 830 - 13 200 EUR
9 210 - 13 800 USD
Klubbat pris
125 000 SEK

Walasse Ting
(1929-2010)

Kvinnor med blomsterbuketter

Signerad med stämpel. Blandteknik på papper 70 x 92 cm.

Proveniens

Galleri Scandinavia, Göteborg.
Privatsamling, Sverige (inköpt från ovanstående).