385
519820

KARL LINDEBERG, Kosta, troligen, fat, Sverige, jugend.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
569 - 759 EUR
651 - 869 USD
Klubbat pris
10 000 SEK
Camilla Behrer
Camilla Behrer
Chef Design, specialist modernt och samtida konsthantverk och design
+46 (0)708 92 19 77

Överfång med etsad dekor av kvistar med frukt och bär i rosa mot ofärgad fond, ej signerad. Diameter 32,5 cm.

Några smärre repor.