408
473822

VICKE LINDSTRAND, vas Kosta 1950-tal.

Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
382 - 478 EUR
434 - 542 USD
Klubbat pris
10 000 SEK
Camilla Behrer
Camilla Behrer
Chef Design, specialist modernt och samtida konsthantverk och design
+46 (0)708 92 19 77

Underfång i rött mot blåtonat glas. Signerad Kosta LH 1320/69. Höjd 24 cm.