Stengods, figur av kavlade plattor med pressad, delvis glaserad. Signerad B. Berglund med studiohanden samt inpressade stämplar BB GUSTAVSBERG. Höjd 72 cm.
Små fotnagg.
×
Logga in
Kunde inte logga in