MATTA. Rölakan. 252,5 x 165 cm. Signerad JLH ID. Sverige omkring 1950-60-tal.
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
908 - 1 090 EUR
966 - 1 160 USD
Klubbat pris
8 000 SEK