905
514662

MATTA. Rölakan. 141,5 x 165,5 cm. Sverige 1950-60-tal. Signerad MD/IvD?

Utropspris
7 000 - 9 000 SEK
612 - 787 EUR
645 - 829 USD
Klubbat pris
6 000 SEK

Brunmelerad botten med olika polykroma rutmönster.

Något smutsig, fläckar.