Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285
192
520579

Makode Linde

(Sverige, Född 1981)
Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
390 - 585 EUR
453 - 680 USD
Klubbat pris
3 000 SEK

Makode Linde
(Sverige, Född 1981)

"Mary"

Färglitografi, signerad med blyerts 39/65, tryckt och utgiven av Sibirien Lito, Stockholm. Bladstorlek 31,5 x 26 cm.