292
528085

Luis Gispert

(USA, Född 1972)
Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
7 100 - 8 870 EUR
7 410 - 9 260 USD
Klubbat pris
125 000 SEK

Luis Gispert
(USA, Född 1972)

"B-29", 2009.

Signerad L Gispert och daterad 09 och numrerad 3/6 a tergo. C-print 121 x 193 cm.

Proveniens

Rhona Hoffman Gallery, Chicago.
Otero Plassart Gallery, Los Angeles.

Otero Plassart Gallery, Los Angeles, "Luis Gispert", 17 maj - 11 juli 2009.