Prenumerera på vårt nyhetsbrev

349
455256
Bjarne Melgaard
(Född 1967)

Utan titel

Signerad Melgaard och daterad 2000 a tergo. Duk 200 x 340 cm.

Utropspris:

250 000 - 300 000 SEK

27 964 - 33 557 EUR

Klubbat pris:
250 000 SEK
Proveniens

Galleri Lars Bohman, Stockholm.

Om auktionen