1077
505826

ARMBANDSUR, dam, Patek Philippe, Golden Ellipse, ref 4307/1, 1970-tal, briljantslipade diamanter, 18k guld. Vikt ca67g.

Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
7 100 - 8 870 EUR
7 410 - 9 260 USD
Klubbat pris

Manuell, urtavla i svart onyx, boett med infattade diamanter tot ca0,15ct, 25 x 30mm. Caliber 16'250. Verknummer 1397543. Integrerad länk, lås märkt samt med Patek Philippe logo, längd 18cm. Box, ytterkartong och certifikat medföljer. Enligt uppgift nyservad.

Slitage. Ej funktionstestad.

Tilläggslista

Vänligen observera att bilden är fel i den lilla tryckta katalogen.

Obs! föremålet visas efter tidsbokning.
Maila smycken.stockholm@bukowskis.com