1165
485965

BROSCH/DUBBELCLIP i form av parställda svanar med baguette- och briljantslipade diamanter. 1940-tal. Franska stämplar.

Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
5 750 - 7 660 EUR
6 500 - 8 670 USD
Klubbat pris

Längd 7 cm. Platina.