1165
485965

BROSCH/DUBBELCLIP i form av parställda svanar med baguette- och briljantslipade diamanter. 1940-tal. Franska stämplar.

Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
5 300 - 7 060 EUR
5 530 - 7 370 USD
Klubbat pris

Längd 7 cm. Platina.