1194
532564

BROSCH, Van Cleef & Arpels, med smaragd, signerad och numrerad: 101077, 1960-tal.

Utropspris
35 000 - 40 000 SEK
3 090 - 3 530 EUR
3 220 - 3 680 USD
Klubbat pris

18K guld. Längd 6 cm.