1194
532564

BROSCH, Van Cleef & Arpels, med smaragd, signerad och numrerad: 101077, 1960-tal.

Utropspris
35 000 - 40 000 SEK
3 340 - 3 820 EUR
3 800 - 4 340 USD
Klubbat pris

18K guld. Längd 6 cm.