1196
481737

BROSCH, 18k guld med cabochonslipade smaragder och åttkantsslipade diamanter. Tillverkad av W.A Bolin. Vikt ca14g.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
876 - 1 050 EUR
912 - 1 090 USD
Klubbat pris

I form av korg med gröna objekt. Diameter 33mm.

Slitage. Nagg på smaragder.