1202
534138

ÖRHÄNGEN, signerade Cartier, serienummer 05035.

Utropspris
10 000 - 20 000 SEK
872 - 1 740 EUR
912 - 1 830 USD
Klubbat pris
11 000 SEK

18K guld. Ø ca 30 mm. Clips. I originalask.

Proveniens

Bo och Margareta Lindhs samling, Stockholm.