1235
532606

HÄNGE, signerad Cartier, tillverkad i Frankrike. Korall, rosenslipade samt prinsesslipade diamanter.

Utropspris
40 000 - 60 000 SEK
3 500 - 5 250 EUR
3 690 - 5 530 USD
Klubbat pris
38 000 SEK

Platina. Längd 85 mm.

Repor, lagningar, kedjor troligen ej original.