1352
511677

RING med gammalslipad diamant ca 1.75 ct, kvalitet ca K-L/VS. Tidigt 1900-tal.

Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
3 490 - 4 360 EUR
3 650 - 4 560 USD
Klubbat pris

Platina. Storlek 17.75/56

Nagg på diamant.