1356
516577

RING, 14k vitguld med gammalslipad diamant ca 2.25 ct i mille-griffes fattning. Kvalitet ca J-K/SI1. Ca 1930-tal.

Utropspris
100 000 - 120 000 SEK
9 580 - 11 500 EUR
10 800 - 13 000 USD
Klubbat pris

Storlek 56.5/18. Vikt ca2g. Tjeckoslovakiska stämplar.

Slitage.