1445
473035

CAMÉBROSCH med pärlor och rosenslipade diamanter ostämplad, troligen 1800-tal.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
764 - 955 EUR
868 - 1 090 USD
Klubbat pris

Höjd 4.5 cm. 18K guld. Vikt ca 15 g.