1488
529344

SKRIVBORD MED UPPSATS. Sengustavianskt stockholmsarbete, 1700-talets slut.

Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 900 - 2 370 EUR
2 170 - 2 710 USD
Klubbat pris
16 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Fanerat med mahogny. Dekor av mässingslister. Uppsats med jalusiedörrar. I sargen låda. Längd 75, bredd 74,5, höjd 110/77 cm.