1553
529075

BANKETTER, ett par. Sengustavianska, 1700-talets slut.

Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 320 - 1 770 EUR
1 380 - 1 840 USD
Klubbat pris
11 000 SEK

Förgyllda och bronserade. Snidat flätband. Längd 82 cm.

Två sarger kompletterade på insidan.

Tilläggslista

Maskstugna.