1610
510413

KANDELABRAR, för fyra ljus, ett par. Empire, 1800-talets början.

Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
1 430 - 1 720 EUR
1 630 - 1 950 USD
Klubbat pris
15 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Förgylld och patinerad brons. Form av oljelampa med bladhölstrade ljusarmar. Höjd 60 cm.