1686
516364

SMÖRASK MED LOCK. Älvdalen, 1800-talets början. Empire.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
764 - 955 EUR
868 - 1 090 USD
Klubbat pris
7 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Röd rännåsporfyr. Fasetterad. Lock med knopp. Diameter 13, höjd 9 cm.

Nagg.