1729
525965

SEMIANTIK BAOTOU. 124,5 x 65 cm.

Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
388 - 484 EUR
443 - 554 USD
Klubbat pris
4 000 SEK

Mörkblå botten med polykrom dekor av trädgårdsscen med träd, pioner och ett par tranor.

Ställvis slitage, smutsig, smärre fläckar och fällningar, lagningar.