1742
514388

SEMIANTIK KAUKAS, SANNOLIKT GENDJE. 268,5 x 109,5 cm.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 050 - 1 310 EUR
1 100 - 1 370 USD
Klubbat pris
7 000 SEK

Polykromt diagonalrandig botten med små botehmönster. Benvit huvudbård med stora stiliserade blommönster.

Ställvis slitage, något smutsig, smärre fläckar och lagningar. Baksidan med spår av klister, avkortade kortsidor.