1750
520078

SEMIANTIK KESHAN SANNOLIKT. 205 x 138,5 cm.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
872 - 1 050 EUR
912 - 1 100 USD
Klubbat pris
8 000 SEK

Benvit botten med polykrom vas, blommande träd, djur, fåglar och nisch. Brunröd huvudbård med träd, blommor och fåglar.

Ställvis något slitage, smutsig, fläckar, smärre lagningar. Sidorna med trampveck, ställvis senare fransar.