1773
534146

ANTIK USHAK. 489 x 413 cm.

Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
7 060 - 8 830 EUR
7 370 - 9 210 USD
Klubbat pris
80 000 SEK
ANTIK USHAK. 489 x 413 cm.

Benvit botten med stora polykroma blommande grenar. Bred terrakottamelerad huvudbård med stora blommor.

Något ställvis hårdare slitage, något smutsig, fläckar, lagningar.

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

199. Albert Watson, "Adult Movies, Las Vegas", 2001.
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
Budhistorik
48 000

ditt bud
46 000

ditt bud
44 000

ditt bud
42 000

ditt bud
40 000

ditt bud
Aktuellt bud:
48 000 SEK