493773

1799. TERRIN med LOCK och FAT, porslin. "Flora Danica", Kunglig Dansk, 1900-tal.

Dekor som föregående. Modell nr 3560. Längd 37 cm, höjd 26,2 cm.

Smärre nagg på ros vid ena hänkelns fäste.

Följerätt
Nej
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK/2 205 - 2 756 EUR
Klubbat pris
22 000 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag