1808
525388

TALLRIKAR, fyra stycken, porslin. "Flora Danica", Kunglig Dansk, 1900-tal.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
887 - 1 070 EUR
926 - 1 110 USD
Klubbat pris
9 000 SEK

Dekor som föregående. Modellnummer 3553. Diameter 25,5 cm.

En med obetydlig nagg.

Tilläggslista

The right amount is four diishes.